Hakkımızda


AKADEMİKANNELİK.com Biyomühendislik ve Genetik alanında bir uzman ve bir Dr.Kimyager tarafından 2021 yılında kurulmuş olup, amacı doğru ve bilimsel bilgiyi tüm kadınlara ve ebeveynlere ulaştırmak olan bir dijital platformdur.

AKADEMİKANNELİK.com yola çıkarken kısaca tek bir amacı hedefler: Yenilikçi, bilimin izinde, güncel bilgileri öğrenmek isteyen tüm kadınlara ve ebeveynlere merak ettikleri ve bilmek istedikleri her konuda ışık olmak.

Eğer sizde tüp bebek, hamilelik öncesi sağlık, hamilelik, doğum, yenidoğan bebek bakımı, çocuk gelişimi gibi konularda doğru bilgiye ulaşmak istiyorsanız AKADEMİKANNELİK.com sizin için en doğru adres!

Uzman görüşlerinden ve bilimsel açıdan güvenilir kaynaklardan derlediğimiz bilgilerle hazırladığımız makalelerimizle, her gün güncellenen içeriklerimizle her zaman yanınızdayız.

AKADEMİKANNELİK.COM yüzlerce bilimsel kaynaklı içeriği, kolay ulaşılabilen menü yapısı ve annelerden gelen soru cevaplarla büyümeye devam edecek.

İÇERİKLERİMİZİ NASIL HAZIRLIYORUZ?

AKADEMİKANNELİK.com’ da öncelik; hazırlanan tüm içeriklerin bilimsel temellere dayanmasıdır. AKADEMİKANNELİK.COM ‘da içerikler hazırlanırken alanında uzmanların hazırladıkları kitaplar, bilimsel makaleler, bilimsel dergiler ve uzman söyleşilerinden yararlanılmaktadır.

Dilerseniz her makalemizin altında KAYNAKÇA kısmından içerik kaynaklarımıza kolayca ulaşabilirsiniz.

 

AKADEMİKANNELİK.COM  

‘’ Burada bilgi var! ’’.